Проєкт тексту нового кримінального Кодексу

Наразі робота над проектом нового Кримінального кодексу України триває. Робоча група з питань розвитку кримінального права завершила обговорення Загальної частини та декількох розділів Особливої частини нового Кодексу. Текст проекту нового Кримінального кодексу України опублікувано станом на 19 жовтня 2020 року. По мірі готовності та узгодження між членами Робочої групи нових розділів проекту Кримінального кодексу вони будуть публікуватись на цьому сайті. Із попередніми версіями проєкту Кримінального кодексу України ви можете ознайомитись у відповідному розділі цього сайту.

Контрольний проект КК 19.10.2020

Архів проєктів нового кримінального кодексу

Поділитися:
Якщо у Вас є ідеї / запитання стосовно нового КК, напишіть нам!
Файл не додано
Файл повинен бути меншим 20 Мб
Підтримуються типи файлів: doc, docx, txt, rtf, pdf
Email успішно надіслано!

Все починається з ідеї!

Основні вимоги до ідеї:
Якщо у вас є конструктивні зауваження або пропозиції стосовно удосконалення положень проекту нового Кримінального кодексу України, будь ласка, поділіться ними з членами Робочої групи з розвитку кримінального права, заповнивши та надіславши розміщену на цій сторінці форму (поля, позначені * є обов’язковими для заповнення).

Заповнення форми подачі:
Просимо викладати ваші ідеї чітко, лаконічно та з посиланням на відповідні статті (частини статей) проекту Кодексу. Члени Робочої групи, за можливості, намагатимуться розглянути усі висловлені думки та надати відповіді на найбільш суттєві з них.

Дякуємо за вашу конструктивну критику та зацікавленість діяльністю Робочої групи з розвитку кримінального права!