Текст проєкту нового Кримінального кодексу України

Наразі робота над проєктом нового Кримінального кодексу України триває. Робоча група з питань розвитку кримінального права в основному завершила обговорення Загальної та Особливої частин нового Кодексу. Текст проєкту нового Кримінального кодексу України опублікувано станом на 14 вересня 2023 року. По мірі оновлення та узгодження між членами Робочої групи тексту проєкту Кримінального кодексу він буде публікуватись на цьому сайті. Із попередніми версіями проєкту Кримінального кодексу України Ви можете ознайомитись у відповідному розділі цього сайту.

Текст проєкту КК України станом на 14.09.2023

Також у цьому розділі Ви можете ознайомитись з експертними висновками, які надаються на проєкт нового КК України, підготовлений Робочою групою, українськими та іноземними експертами, неурядовими організаціями тощо.

Висновок литовських експертів

Висновок національних експертів

Архів проєктів нового Кримінального кодексу

Поділитися:
Якщо у Вас є ідеї / запитання стосовно нового КК, напишіть нам!
Файл не додано
Файл повинен бути меншим 20 Мб
Підтримуються типи файлів: doc, docx, txt, rtf, pdf
Email успішно надіслано!

Все починається з ідеї!

Основні вимоги до ідеї:
Якщо у вас є конструктивні зауваження або пропозиції стосовно удосконалення положень проекту нового Кримінального кодексу України, будь ласка, поділіться ними з членами Робочої групи з розвитку кримінального права, заповнивши та надіславши розміщену на цій сторінці форму (поля, позначені * є обов’язковими для заповнення).

Заповнення форми подачі:
Просимо викладати ваші ідеї чітко, лаконічно та з посиланням на відповідні статті (частини статей) проекту Кодексу. Члени Робочої групи, за можливості, намагатимуться розглянути усі висловлені думки та надати відповіді на найбільш суттєві з них.

Дякуємо за вашу конструктивну критику та зацікавленість діяльністю Робочої групи з розвитку кримінального права!